Lirene antywirusowy płyn do rąk z łagodzącą szałwią 125ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,50 zł 12.50
Cena netto: 11,57 zł
ilość szt
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lirene
Kod produktu: LIR DEZ-01

Opis

Kosmetyk wegański

Obszar stosowania: dłonie

Działanie: wirusobójcze, bakteriobójcze, grzybobójcze

Płyn do codziennej dezynfekcji rąk oparty o 70% alkoholu. Zawarty w nim wyciąg z szałwii zadziała łagodząco na skórę dłoni narażoną na podrażnienia w wyniku częstej higieny.

Substancje aktywne:

- etanol - zabija 99,9% wirusów i bakterii;

- ekstrakt z szałwii - dzięki ściągającemu działaniu chroni głębsze warstwy skóry; wspomaga gojenie uszkodzeń naskórka; tonizuje; łagodzi

Sposób użycia: Nanieś na czystą i suchą skórę odpowiednią ilość płynu, potrzebną do zwilżenia całych dłoni (ok. 3-8 ml). Wcieraj produkt 2 razy przez 30 sekund. Nie spłukuj.

Pojemność: 125ml

Produkt polski

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
Chronić przed dziećmi. Pierwsza pomoc i skutki uboczne: w przypadku długotrwałego kontaktu możliwe zaczerwienienie, wysuszenie lub pękanie skóry, łzawienie, podrażnienie, pieczenie oczu. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów skontaktować się z lekarzem. W kontakcie ze skórą: nie dotyczy - produkt przeznaczony do kontaktu ze skórą. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. Po narażeniu dróg oddechowych: w przypadku objawów zapewnić dostęp do świeżego powietrza, ciepło i spokój. Przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach. Usuwanie odpadów: nie usuwać produktu razem z odpadami komunalnymi. Zużyte opakowania dokładnie opróżnić i przekazać do recyklingu.

Substancja czynna: etanol 70g/100g

Nr pozwolenia: 0905/TP/2020

Podmiot odpowiedzialny:

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris
Armii Krajowej 12,
PL 05-500 Piaseczno
www.Lirene.com,
Infolinia: 801-121-111

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl